Warning: Undefined array key "options" in /usr/home/fokus/domains/przezmorze.pl/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192 SILIJA EUROPA - HELSINKI / TALLINN • PRZEZ MORZE

SILIJA EUROPA – HELSINKI / TALLINN

prom z helsinek do tallina - Silija europa

Prom wycieczkowy na linii Helsinki – Tallin. Podróż Europą to zupełnie inna przygoda niż szybkie transfery promami Megastar i Shuttle Star (linki wew do opisów). Prom przeszedł gruntowny remont kabin, barów i restauracji oraz stref konferencyjnych w 2016 roku. Jesteś w Finlandii i chcesz zwiedzić Tallinn, a może odwrotnie? Starówka miasto jest bliżej niż myślisz.  Podróż trwa od 2 do 3,5h, ale to co wyróżnia prom Europa od innych jednostek na tej trasie to możliwość zarezerwowania pobytu na całą noc. Zostając możemy skorzystać z całej gamy barów i restauracji oraz znanej nam z innych promów części wieczornej. Muzyka na żywo, karaoke, dyskoteka do białego rana. Po części wieczornej możemy komfortowo wypocząć w kabinach na promie, by zregenerować siły na poranne zwiedzanie malowniczej starówki Tallinna.  Prom na swoim pokładzie posiada 1152 kabiny, i może zabrać na swój pokład 3123 osoby, to jedna z największych jednostek pływających po Bałtyku.

Prom posiada też sale konferencyjne. Szczegółową ofertę znajdziecie państwo tutaj -> link wew do przezmorze dla biznesu.