SPIRIT GDYNIA/KARLSKRONA

PROM Z GDYNI DO KARLSKRONY

Przekonaj się jak wygodny może być prom do Szwecji, na którego pokładzie znajdziesz relaks w SPA, potańczysz do białego rana, albo spędzisz wieczór na kolacji przy świecach, a wszystko to na pełnym morzu. Na pokładzie Stena Spirit w komfortowych warunkach swoją podróż do Szwecji odbędzie 1700 pasażerów. Chcesz się wybrać do Szwecji samochodem, nie ma problemu! Na pokładzie może zaparkować aż 460 samochodów. Nie ważne czy planujesz spędzić weekend w Szwecji czy płyniesz na dwutygodniową przygodę po Skandynawii, podróż promem przyniesie niezapomniane wrażenia. Muzyka na żywo, Spa i klub z parkietem, uczynią twoją podróż niezapomnianą.

Wielki statek Stena Spirit oferuje nową jakość podróży morskiej. Ten pływający hotel jest jedną z największych jednostek pływających po Bałtyku. Nazwę promu wyłoniono w ogólnopolskim konkursie, na który nadesłano prawie 14 000 propozycji! 
Odkryj Stena Spirit: szeroki wybór kabin, nowoczesne SPA, bogactwo smaków w restauracjach i mnóstwo rozrywki. Czekają Cię imprezy, muzyka na żywo, taniec do rana i relaks na wielkim pokładzie słonecznym. To będzie niezapomniana morska przygoda!