Kierunek Ryga – Sztokholm

ISABELLE

Isabelle

Na promie Isabelle dotrzesz do pięknych stolic Morza Bałtyckiego Sztokholmu i Rygi. Prom oferuje swoim ponad 2 tysiącom pasażerów, jacy zmieszczą się na pokładzie, liczne restauracje i program rozrywkowy, który uprzyjemni chwile podczas rejsu komfortowym statkiem.

W punkcie informacji możesz wymienić walutę, dowiedzieć się jaki program atrakcji obowiązuje podczas rejsu oraz dowiesz się jak spędzić czas w porcie docelowym.

Kabiny

SUITE
Przestronna kabina na z zapierającym dech widokiem (34 m²) przeznaczona dla 2 osób. Wyposażenie: sypialnia z podwójnym łóżkiem, salon z sofą, TV, lodówką z napojami. W łazience suszarka do włosów.

Junior SUITE
16 metrowa zewnętrzna kabina z podwójnym łóżkiem, toaletą z prysznicem, TV, klimatyzacją, suszarką i lodówką.  

De Luxe
Kabina zewnętrzna o powierzchni 11 m2 przeznaczona dla 2 osób. Wyposażenie: podwójne łóżko, toaleta z prysznicem, TV, klimatyzacja, suszarka, lodówka.  

A-CLASS
Kabina zewnętrzna (8,4 m²) przeznaczona dla 2-4 osób. Kabiny tego typu dostępne są także dla osób podatnych na alergie oraz dla osób niepełnosprawnych.  

B-CLASS
Kabina wewnętrzna (8,4 m²) przeznaczona dla 2-4 osób z łóżkami w systemie kuszetkowym (2 łóżka na dole, 2 łóżka na górze). Ten typ kabin dostępny także dla osób niepełnosprawnych i alergików.   

B2-CLASS
Kabina wewnętrzna (7 m²) dla 2 osób (1 łózko na dole, 1 łóżko na górze).

C-CLASS
Kabina wewnętrzna (8,4 m²) przeznaczona dla 2-4 osób z łóżkami w systemie kuszetkowym (2 łóżka na dole, 2 łóżka na górze). Kabina położona pod pokładem transportowym.

Special cabins
Dla osób niepełnosprawnych zostały przystosowane kabiny typu A i B, mają ok. 14 m2 i mogą pomieścić do 3 osób. Dostępne są po 2 kabiny typu A i B.
Kabiny dla alergików mogące pomieścić do 4 osób, zostały wykończone z materiałów przyjaznych osobom z problemami alergicznymi. Dostępne są po 2 kabiny typu A i B.
Kabiny dla gości wraz z ich czworonożnymi (i nie tylko) pupilami. Dostępnych jest w sumie 9 kabin typu B lub A. 

 

 

Restauracje i bary

BUFFET TALLINK

Na promach Tallink czekają na ciebie najlepsze na Bałtyku potrawy. Wyśmienite przekąski, danie główne czy desery, a specjały morza dodają bufetowi kolorytu.

Buffet menu » 

Meal prices »

THE DINING ROOM

Główna restauracja a la carte, której menu oparte jest na najbardziej lubianych przez pasażerów potrawach oraz propozycji potraw kuchni rosyjskiej. Bufet sałatkowy to świetny dodatek do dania głównego, a jego smak podkreśli wino z bogatej listy trunków oferowanych przez restaurację.

The Dining Room  menu »

THE CHEF'S KITCHEN

A jeśli zależy ci na czymś wyjątkowym odwiedź Chef's Kitchen. Gdzie przy wyselekcjonowanym winie spróbujesz wyśmienitego menu szefa kuchni.

Chef's Kitchen menu » 

TAPAS & WINE

Szeroka gama przekąsek oraz win i piw w relaksującej atmosferze.

SEA SIDE CAFÉ

Jeśli zależy ci na szybkiej przekąsce czy normalnym posiłku wpadnij do Sea Side Cafe z kanapkami, bufetem, sałatkami i snakami.

STARLIGHT PALACE

Najlepsza rozrywka tylko w pływającym nocnym klubie Starlight Palace. Jeden z najbardziej oczekiwanych momentów rejsu to oczywiście show przygotowywane przez profesjonalnych artystów i tancerzy. Obok night klubu znajduje się kasyno.

CLUB HEAVEN

Club Heaven to impreza dla ludzi w każdym wieku! Dobra zabawa w rytmie największych przebojów gwarantowana!

Sky Bar

Jeśli karaoke to tylko tutaj! A w przerwie przy dobrym piwie zapierający dech w piersiach widok na Morze Bałtyckie.

THE Pub

Piwo, cydr a może whiskey – wybór należy do ciebie. Zrelaksuj się w miłej atmosferze przy dźwiękach często występujących w The Pub solistów.

Zakupy - Duty Free

TALLINK SUPERMARKET

Zakupy to obowiązkowa część podróży. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów w przystępnych cenach. W perfumerii znajdziesz najpopularniejsze marki firm perfumeryjnych i kosmetycznych.

Więcej o zakupach na pokładzie tutaj...

Atrakcje dodatkowe na promie

WELLNESS - Sauny
Oprócz czterech oddzielnych saun zrelaksujesz się w basenie.  

DLA DZIECI - Children's play room
Sala zabaw dla dzieci wyposażona jest w obowiązkowy basen z piłeczkami, czekają tu także na naszych milusińskich zabawki i przybory do rysowania oraz oczywiście wielu nowych przyjaciół. 

ROMANTICA

Romantika

Romantika jest w stanie zabrać na swój pokład 2500 pasażerów, do dyspozycji gości jest 727 kabin.  Prom posiada klasę lodową 1A Super, co pozwala mu operować w zamarzających zbiornikach wodnych.
W recepecji promu można wymienić walutę, dowiedzieć się o programie rozrywek na pokładzie czy poszukać informacji o atrakcjach turystycznych portu docelowego, jak również kupić bilety na te atrakcje. Tutaj także można zostawić w małych sejfach wartościowe przedmioty.

Kabiny

Suite
Przestronna zewnętrzna kabina (29,8 m2) dla 1-2 osób. Wyposażenie: prysznic, toaleta, podwójne łóżko, sofa, fotele, komoda, lodówka z napojami, TV.  

Deluxe class
Komfortowa kabina zewnętrzna (14 m2) dla 1-2 osób. Wyposażenie:  prysznic, toaleta, podwójne łóżko, sofa, fotele, komoda, lodówka, TV.

A-CLASS
Kabina zewnętrzna przeznaczona dla 4 osób. Wyposażenie: prysznic z toaletą, TV.  

B-CLASS
Kabina wewnętrzna (8 m2) przeznaczona dla 4 osób. Wyposażenie: prysznic z toaletą, TV.  

SPECIAL CABINS
Dla osób niepełnosprawnych przystosowano część kabin typu A, przeznaczonych dla 2 osób.

 

 

Restauracje i bary

Buffet Tallink

Buffet Tallink to gwarancja wyśmienitych potraw w szerokim wyborze buffetowym. Znajdziesz tu tradycyjne potrawy krajów znad Morza Bałtyckiego i skandynawskie przysmaki. Nie brakuje tu także popularnego menu dla każdego podniebienia. Restauracja ma 550 miejsc, a proponowane pyszności zadowolą każdego smakosza!

Buffet menu »

Meal prices » 

Grill House

W Grill House serwowane są mięsa, ryby i sezonowe menu. Tu także czeka na gości specjalne śniadanie. 

Grill House menu »

Romantika À LA CARTE

W restauracji À la carte Romantika restaurant oferujemy wysokiej klasy dania z bogatą ofertą win. 

Romantika Á la carte menu » 

Café Promenade

Café Promenade to propozycja dobrej kawy i pysznego ciasta w kawiarnianej atmosferze. A kiedy złapie cię ochota na małe „co nie co” czekają tu kanapki i sałatki na szybką przekąskę.  

Fast Food 25h

Fast Food 25h to oferta szybkiego menu: kanapki, tortillę, sałatki dostępne podczas całego rejsu.   

Pub

Chcesz miło spędzić czas na rozmowie z przyjaciółmi? Wybierz się do Pubu, zastaniesz tu atmosferę irlandzkiego pubu i sprawdzisz się w karaoke.   

Romantika Lounge

Stylowy bar, gdzie wypijesz aperitif przed czekającym pysznym obiadem. 

Nightclub Starlight Palace

W Starlight Palace zatańczysz przy dźwiękach popularnych zespołów czy weźmiesz udział w spektaklach. Sala ma dwa piętra i jest połączona z kasynem. 

Seaside & Dancing

W the Seaside potańczysz przy dźwiękach muzyki na żywo i zaspokoisz pragnienie. 

Space Disco

Jeśli zabawa do białego rana to tylko w Space Disco! W ciągu dnia to miejsce zamienia się w Sports Bar, gdzie obejrzysz interesujące cię relacje sportowe.

 

 

 

Zakupy - Duty Free

Tax Free Market

Zakupy to obowiązkowa część podróży. Na pokładzie Romantiki przyniosą one dużo radości. Możesz wybierać spośród szerokiej gamy produktów w przystępnych cenach.

Read more about shopping onboard M/S Romantika »

Perfum & boutique

W perfumerii znajdziesz najpopularniejsze marki firm perfumeryjnych i kosmetycznych. 

Find out more about fragrances and shopping »

Atrakcje dodatkowe na promie

WELLNESS

Hera Beauty Salon proponuje masaże, zabiegi kosmetyczne dla twarzy, rąk czy stóp. W saunie pozbędziesz się całodniowego stresu i zmęczenia i nacieszysz podróżą. Oprócz tradycyjnej sauny w ofercie zabiegi sauny tureckiej. Na spragnionych prywatności czekają prywatne sauny, prosimy jednak nie zapomnieć o ich wcześniejszej rezerwacji.  

DLA DZIECI - Children's playroom Lotte Village

Dzieci zapraszamy do sali zabaw Lotte Village, gdzie znajdą cieszący się niezmienną popularnością basen z piłeczkami. Oprócz tego czekają tu gry, przybory plastyczne i możliwość zabawy.