RYGA – SZTOKHOLM -TALLINN

brvbas-piemineklis--freedom-monument_34345527503_o
RYG_SZT_TUR_HEL_TALLIN
*temp*

ryga sztokholm tallinn

Przykładowy program

Dzień 1. Ryga ze swoją milionową populacją jest największą stolicą nabałtycką, perłą wśród miast Bałtyku. Jej niepowtarzalna architektura oraz 800-letnia historia tworzą niezapomnianą atmosferę podczas wędrówek po mieście. Młodzi ludzie doceniają w łotweskim mieście jego szeroką i nowoczesną ofertę rozrywek. Zachęcamy do odwiedzenia stolicy Łotwy na minimum kilka godzin. Zaokrętowanie na prom do Sztokholmu. Nocleg. 

Dzień 2. Śniadanie na promie. Zanim zawiniecie do portu w Sztokholmie zachwycą was krajobrazy archipelagu 24 tysięcy wysp, wraz z małymi domkami iście z powieści skandynawskich pisarzy. Nie zdziwi zatem obecność w stolicy Szwecji aż 53 mostów, przez które na pewno przyjdzie się wam przeprawiać. Oprócz samego historycznego centrum zajrzycie koniecznie do Muzeum Wazy! Zaokrętowanie na prom do Tallinna. Nocleg. 

Dzień 3.Śniadanie na promie. Tallinn – stolica Estonii to idealna mieszanka nowoczesności z duchem historii. Czy wiecie, że Estonia nazywana jest informatycznym tygrysem Europy? Mimo, że E-Estonia jest niewiele większa od największego polskiego województwa, to informatyzacja tego kraju stawiana jest za przykład dla niejednego kraju tzw. zachodniego świata.